Bel ons: 0162 – 727 040 Bij nood: 06 – 24123659

VR Game La Casa de Papel

VR Game La Casa De Papel

Bella Ciao! Voel jezelf een echte bankrover en laat je, samen met je team, leiden door “El Professor”.

Weten jullie samen, door middel van deze VR Escape Game de Koninklijke Munt in Madrid te ontsnappen?

Vanaf
27,50
per persoon

Wat ga je doen tijdens de VR Game La Casa De Papel?

Heb jij, na het zien van de serie, gefantaseerd hoe het zou zijn om een bank te beroven en om miljoenen in handen te hebben? Door middel van deze spannende VR Game kun jij ervaren hoe het is om (voor even) een bankrover te zijn.

We starten, zoals verwacht, in het klaslokaal van El Professor. Door uitdagende puzzels en raadsels op te lossen wanen jullie je een weg door de bank en bereiken jullie samen je doel. De tijd tikt en het verlaten van de Koninklijke Munt is het einddoel! Zorg ervoor dat er goed wordt samengewerkt in zowel de virtuele als de ‘echte’ wereld want met deze aanwijzingen kunnen jullie, level voor level, het spel uitspelen. Verover de kluis en vlucht met zoveel mogelijk geld. Alleen door de juiste communicatie en opperste concentratie haal je het. Wees creatief, snel en slim!

Dit spel bevat in totaal 6 levels. In iedere ronde heeft een ander teamgenoot de VR-bril op, maar je mag ook rouleren tijdens de levels. Het gaat om samenwerken.

Dit spel is geschikt voor groepen tot 80 personen. Per team is het spel geschikt voor minimaal 4 personen en maximaal 6 personen. Wanneer de groep groter is, maken we meerdere teams en wordt er een competitief element aan toegevoegd. Welk team werkt het beste samen en weet de Koninklijke Munt, samen met het geld, te verlaten?

VR Game La Casa De Papel: stel jouw ideale dag samen

Combineer VR Game La Casa De Papel met een culinaire invulling. Van een gezellige lunch of uitgebreid buffet tot een volledig verzorgd zakelijk arrangement. Geef jouw specifieke wensen door bij het checken van de beschikbaarheid.

VR Game La Casa De Papel basis

Programma:

– Verdelen teams + uitleg
– VR Game La Casa De Papel
– Prijsuitreiking

Vanaf 27,50 p.p.
Duur: c.a. 2 uur

VR Game La Casa De Papel voorbeeldprogramma

Ons VR Game La Casa De Papel arrangement kan dus naar wens worden samengesteld. Onderstaand een voorbeeld van hoe jullie programma eruit kan zien.

15:45 – Parkeren op onze gratis parkeerplaats en start wandeling naar horecalocatie.
16:00 – Ontvangst met een drankje (excl.)
16:30 – Start VR Game La Casa De Papel
18:30 – Einde VR Game La Casa De Papel + start diner (excl.)

Let op: dit is een voorbeeldprogramma dat aangepast kan worden aan jouw specifieke wensen.

VR Game La Casa De Papel op maat organiseren?

Heb je speciale wensen? Geen probleem! Vertel ons jullie wensen voor een complete dag met VR Game La Casa De Papel op maat.

Wat kun je verwachten tijdens VR Game La Casa De Papel?

VR game

VR Game La Casa De Papel is geschikt voor….

Het arrangement VR Game La Casa De Papel is het ultieme teambuilding uitje in Brabant en geschikt voor groepsuitjes van 8 tot 80 personen.

Ideaal voor jullie:

Ervaringen van anderen
C

“Perfect geregeld! Mooie locatie, gezellige sfeer en echt een originele activiteit. Complimenten!”

Chantal, vrijgezellenfeest-organisator

“Wat een leuke dag! We hebben gelachen, genoten van het varen en de opdrachten waren verrassend goed bedacht. Onze teamdag krijgt een dikke 10!”

Jeroen, teamleider ICT
J

Nog vragen over VR Game La Casa De Papel?

Heb je vragen over ons arrangement VR Game La Casa De Papel? Wij beantwoorden graag jullie vragen.
Bekijk onze veelgestelde vragen of neem gerust contact met ons op!

Op werkdagen binnen een uur antwoord!

VR Game bij Uit in Zuid

FAQ’s - Veelgestelde vragen over VR Game La Casa De Papel

Ja. Je krijgt op de dag zelf een goede uitleg over het spel en over de werking van de VR bril van een van onze begeleiders. Deze begeleider blijft tijdens het spel aanwezig voor hulp. 

Jazeker. Het is bij uitstek een spel om binnen in een van onze mooie locaties te doen. Mocht het nu heel mooi weer zijn, dan kan het spel ook buiten op het terras gespeeld worden.

 Zeker! De brillen zijn zo gemaakt dat je je eigen bril op kan houden en de VR bril eroverheen zet. 

 Absoluut. Laat het ons weten bij je aanvraag.