Scooter rijden Brabant
Wil je lekker gaan scooter rijden door het Brabantse land, samen met je vrienden, familie of collega’s? Dan ben je bij Uit in Zuid aan het juiste adres!
Onze scooters zijn elektrisch aangedreven, dus zonder CO2-uitstoot. Zo kun je duurzaam het Brabantse land verkennen. Het land van Maas en Waal, Nationaal Park de Biesbosch en de prachtige omgeving langs de beek de Donge liggen met smart op jou te wachten.
Scooter huren Brabant
Een scooter huren en heerlijk relaxt de omgeving van de Biesbosch verkennen? Onze elektrische scooters zijn het hele jaar door te huur, rijden maximaal 25 km per uur en hebben een bereik van 50 kilometer. Ideaal dus om de prachtige omgeving te verkennen. Tijdens jullie dagje uit kun je gebruikmaken van onze routekaarten. Hierop staan verschillende uitgestippelde routes langs de mooiste plekjes in de omgeving.
Scooteruitje, ook geschikt voor groepsuitjes en bedrijfsuitje
Een scooteruitje is geschikt voor groepen vanaf 2 personen. Leuk met familie, vrienden en collega’s.
Scooter arrangementen
Tarieven scooterverhuur Brabant
Een scooter huren kan bij Uit in Zuid al vanaf 35 euro per scooter. Maar we hebben ook leuke scooter arrangementen, voor als jullie op zoek zijn naar een compleet dagje uit.
Losse verhuur scooters
Losse verhuur 4 uur voor €35,- per scooter
Je mag de vertrektijd zelf bepalen als de scooter maar om uiterlijk 17:00 uur terug is.
Goed om te weten:
Je dient een autorijbewijs B of brommercertificaat te bezitten om een scooter te mogen huren
Je kunt met 2 personen op de scooter en je dient allebei een helm op te hebben
Wij rekenen een eigen risicobedrag van €50,00 excl. 21% BTW per scooter indien er onderweg schade wordt gereden met de scooter
Je krijgt een kaart mee met verschillende routes
Scooter rijden inclusief eten & drinken?
Onze scooterverhuur is gevestigd bij restaurant Fort Lunet in Raamsdonksveer. Bij deze prachtige horecalocatie kun je het gehele jaar door genieten van een smaakvolle lunch, diner en borrels.
Met grotere gezelschappen, Als je met een wat groter gezelschap komt kun je ook terecht bij onze andere twee horecalocaties: Het Cachot en Fort Sint Gertrudis in Geertruidenberg. Er is van alles mogelijk qua horeca, een uitgebreid buffet of barbecue en wat dacht je van een walking diner? Vraag ons gerust naar de vele opties en keuzemogelijkheden.
Scooteruitje op maat?
Heb je liever een scooteruitje op maat? Neem gerust contact op met ons en laat ons jullie wensen weten!
Direct offerte aanvragen
Wil je dit arrangement boeken, heb je vragen over dit uitje of wil je een offerte aanvragen?
Neem dan snel contact met ons op!
Op werkdagen krijg je binnen een uur antwoord!
Op werkdagen binnen een uur antwoord!